شرایط و قوانین استفاده از وبسایت بوکزی فا

ورود کاربران به وب‏‌ سایت بوکزی فا برای استفاده از هر کدام از بخش ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بوکزی فا است. توجه داشته باشید که خرید یا دانلود کتاب صوتی و سایر محصولات  نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بوکزی فا از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بوکزی فا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بوکزی فا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، از خدمات بوکزی فا استفاده می کند.

همچنین از آنجا که بوکزی فا یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

چون خرید از وبسایت ملزم به داشتن کارت بانکی ایرانی است، بوکزی فا تمامی مشتریان را ایرانی و ساکن ایران در نظر میگیرد.

 

ارتباطات

هنگامی که شما از خدمات بوکزی فا استفاده می‏‌کنید یا به بوکزی فا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بوکزی فا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا تلفن به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

محتوای سایت

بوکزی فا تمام تلاش خود را میکند تا تمامی اطلاعات مندرج مربوط به هر محصول دقیق و درست درج شود. اما طبیعی است که این اطلاعات عاری از خطا نباشد.

تمامی محصولات و محتوای وبسایت توسط تیم بوکزی فا تهیه، جمع آوری، خریداری و یا تولید شده است. خرید هر محصول و محتوا توسط مشتری یا کاربر به معنای کسب اجازه برای فروش و عرضه ی آن محتوا و محصول نمیباشد. هرگونه استفاده ی غیر مجاز از محتوا و محصولات وبسایت تخلف است.

برای آشنایی با نحوه ی همکاری با ما به صفحه ی همکاری با ما مراجعه بفرمایید.

 

دانلود

طبیعتا هیچ سایتی از نظر ساخت و ارائه بی نقص نیست و تمامی سایت‌ها مشکلاتی دارند. لطفا قبل از خرید، حتما یکی از کتاب‌های رایگان سایت را دانلود بفرمایید تا مطمئن شوید سیستم شما برای دانلود از وبسایت ما مشکلی ندارد.

 

سیاست قیمت گذاری

تمام تلاش مجموعه بوکزی فا در راستای دسترسی راحت و ارزان کاربران است. تمامی قیمت ها در کمترین حالت خود در نظر گرفته شده اند.

 

مسئولیت

طبیعتا تمامی محتوای کتاب ها مورد بررسی قرار نمیگیرد. مسئولیت بوکزی فا در قبال محتوای آثار هم‌سطح کتابخانه‌های عمومی، کتابفروشی‌ها و دکه‌های روزنامه است. هرگونه نظر، توصیه، بیانیه، خدمات، پیشنهادات و اطلاعاتی که به واسطه‌ی طرف سوم قرارداد روی سرویس قرار می‌گیرد، مسئولیت محتوایش به پای نویسنده، ناشر و پخش‌کننده‌ی آن است نه بوکزی فا. بوکزی فا به هیچ وجه اطلاعات داده شده و قضاوت‌های انجام شده از سوی پدیدآورنده‌ی محتوا یا کاربر را تایید یا تکذیب نمی‌کند و در قبال آن هم مسئولیتی ندارد. این مسئولیت تنها هنگامی بر عهده‌ی بوکزی فا است که سخنگوی رسمی آن در جایگاه موقعیت حرفه‌ای اش اعلام نظر کند یا بیانیه‌ای منتشر کند.

 

قوه قهریه

طبیعتا تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بوکزی فا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

وب ‏‌سایت بوکزی فا هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه ‏‌های سایت خود و یا لینک ‏‌های مرده نمی‌ ‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت بوکزی فا تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

در صورت بروز هرگونه مغایرت، از طریق را های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

0